!!!! HéPsİ FaN cLuß !!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!!!! HéPsİ FaN cLuß !!!!

Ho$q€lDiNiS

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Grup Hepsi Hakkında Halkın Genel Görüşleri [Bizzat Araştırıldı.]

YazarMesaj
yoshyci_mod
**YoShYCi MoD**
**YoShYCi MoD**
yoshyci_mod

Grup Hepsi Hakkında Halkın Genel Görüşleri [Bizzat Araştırıldı.] Empty
MesajKonu: Grup Hepsi Hakkında Halkın Genel Görüşleri [Bizzat Araştırıldı.]   Grup Hepsi Hakkında Halkın Genel Görüşleri [Bizzat Araştırıldı.] EmptyPaz Haz. 01, 2008 10:39 am

Grup Hepsi Hakkında Halkın genel Görüşü Ne ?
Kaç Yaş Grubuna Aitler ?
3. Albüm Halkata Nası Bi Tepki yaptı ? İyimi Oldu Kötü mü ?
Bizzat .......................... İçin Araştırdım Birbir Biçok Yeri Gezdim ve Buldum.

18 Yaş Ve Büyükler Şöyle Düşünüyor ;
1. Albümleri İyidi Türkiye'nin Şuan İlk Kız Grubu Diye Sevindik İyi Gidiyorlardı,2. albüm'de iyi Kişilerle Çalıştılar ve daha cok sevildiler,Şu Hepsi 1 Dizisi Çıkanca Cıvıdılar Oyunculukları Malesef '' 0 '' (sıfır) Bu Kızlar Müzik İçinler,3. albüme Ne diyebilirizki '' Bu ne ya böle '' olduk Cok bebekçe Olgun Değiller Daha Sağlam bişi beklerdik....Vs.

Peki 18 Yaş ve Altı ne Düşünüyor ;
1. Albümleri İle Cok iyi bir çıkış yaptılar grur duyduk onlarla,2. albüm bomba gibi esti fazla söze bile gerek yok,Şu Hepsi 1 kariyerlerinde iyi oldu bazen bazı bölümleri abartsalarda iyi,3. albüm bence çok şeker ve komik olmuş oldukça iyi adı üstünde şaka albümü... Vs.

Araştırmalara Göre Grup Hepsi 18 yaş ve altı gruplara Daha Uygun
Belki Şuan Şöyle Diyorsunuz '' Ama benim annem ve ablamda seviyo...'' gibisinden bişi diyorsanız ben burda genel araştırma yaptım

SONUÇ : 3. Albüm Bu Kızlara Pek Olmadı gibi
Ama Yinede İyi

Sizde Görüşlerinizi Forumda kavgaya Yol açmıcak şekilde Dile Getirebilirsiniz,
Flood Yapmayın yeter
Konu Sabit Olursa Sevinirim.

DOST SİTEMİZDEN ALINTIDIR!!!!!!!!!!!!
KENDİSİ BİZZAT ARAŞTIRMA YAPMIŞ!!!!!

Grup Hepsi Hakkında Halkın Genel Görüşleri [Bizzat Araştırıldı.]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-