!!!! HéPsİ FaN cLuß !!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!!!! HéPsİ FaN cLuß !!!!

Ho$q€lDiNiS

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

siteden ayrılıyorum

2 posters
YazarMesaj
Simin_Yoshy
Gruphepsi Aşığı
Gruphepsi Aşığı
Simin_Yoshy

siteden ayrılıyorum Empty
MesajKonu: siteden ayrılıyorum   siteden ayrılıyorum EmptyPerş. Şub. 21, 2008 12:12 pm

arkadşlar ben bu sitide önce admındim sonra co admin oldum ama hep haksız yşere bir çok paylaşım yaptım şidi hepsini silcem bu kaç gündür hep onlineyim ve konu açıylrum ve beni co adminlikte almışlar şimdi silebilirsem bütün konularmı silecem oysaki bu site için ne kadar çalışmıştım herkes üye olun demiştim neyse silebilrsem şimdi btün konularım silecem sonra çöpe atarsınız bidaha bu siteye hiç ama hiç girmeyecem

ELVEDAA Sad
Simin_Yoshy
Gruphepsi Aşığı
Gruphepsi Aşığı
Simin_Yoshy

MesajKonu: Geri: siteden ayrılıyorum   siteden ayrılıyorum EmptyPerş. Şub. 21, 2008 12:35 pm

FORUM OYUNLAI VE FANCLUBTAKİ KONULARIM HARİÇ TÜM KONULARIMI SİLDİM BİDAHA SİTEYE GİRMEYECEM SİTEDE DEĞERİM KALMAMIŞSA PAYLAŞIMIMDA KALMASIN GİTMEME SEVİNENLER İÇİN BİŞEY DEMİYORUM KİM ALMIŞSA RÜTBEMİ ALLAH BİLDİĞİ GBİ İYAPSIN ACABA KONULARIMA BAKTILARMI HİÇ
Cemreci_Admin
Cemreci_Admin
Cemreci_Admin

MesajKonu: Geri: siteden ayrılıyorum   siteden ayrılıyorum EmptyCuma Şub. 22, 2008 7:44 am

CNM İSTERSEN GİT AYRICADA SİL

AMA BN CO-ADMİN YAPICAM SENİİ HABERİN OLSUN KİM ALDIYSA ÇOQ KÖTÜ BİŞİ YAPMIS !!!!

YETERİNJE KATKI SAĞLIOSN SİTEYE CNM MRK ETME CO-ADMNİSİNN !!!!

siteden ayrılıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası